Energia wiatrowa

Energia wiatrowa

GSG Towers należaca do grupy Stoczni Gdańsk jest firmą odpowiedzialną za produkcję wież wiatrowych. W zaledwie kilka lat stała się czołowym producentem wież w Polsce i jednym z najważniejszych na Południowym wybrzeżu Bałtyku. GSG Towers jest członkiem kluczowych organizacji takich jak Polskie Stowarzyszenie Energii Wiatrowej czy Polska Izba Energii Odnawialnej.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Wydział konstrukcji stalowych jest jednym z najstarszych wydziałów Stoczni Gdańsk, który wcześniej był zaangażowany w renowacje sprzętu i infrastruktury metalurgicznej  dla potrzeb wewnętrznych, teraz zajmuje się produkcją struktur stalowych dla klientów zewnętrznych. Grupa Stoczni Gdańsk jest jednym z największych producentów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych w regionie. 

Budowa statków

Budowa statków

W swojej ponad sześćdziesięcioletniej historii Stocznia zbudowała ponad 1000 statków morskich dla armatorów z całego świata. Zaufanie i wiarygodność to podstawowe kryteria, jakimi kieruje się właściciel Stoczni Gdańsk. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości produkty i rozwiązania, które pomagają im w realizacji planów biznesowych. Grupa Stoczni Gdańsk jest dziś najlepiej wyposażonym centrum prefabrykacji dla przemysłu stoczniowego w Polsce.


Aktualności

3 Marzec 2015

Nowa inwestycja pozwoli na podwojenie produkcji wież

W Stoczni Gdańsk uruchomiono największą w Polsce maszynę do zwijania blachy grubej. To początek nowego ciągu technologicznego, który pozwoli zwiększyć dwukrotnie obecną wydajność produkcji wież do elektrowni wiatrowych. To również… czytaj dalej »
24 Luty 2015

Zaproszenie do złożenia ofert na dostawę, montaż i uruchomienie linii do montażu i spawania sekcji wież wiatrowych wraz z słupowysięgnikami do spawania i zestawami obrotników rolkowych

GSG Towers Sp. z o.o. związku z realizacją projektu pt. „Utworzenie nowego zakładu produkcyjnego wież wiatrowych typu „onshore” i „offshore” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 –… czytaj dalej »
18 Luty 2015

Zaproszenie do złożenia ofert na dostawę, montaż i uruchomienie środków do transportu sekcji wież wiatrowych

   GSG Towers Sp. z o.o. w związku z realizacją projektu pt. „Utworzenie nowego zakładu produkcyjnego wież wiatrowych typu „onshore” i „offshore” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata… czytaj dalej »
10 Luty 2015

Bliska współpraca Stoczni Gdańsk SA i Remontowa Holding SA

Współpraca po sąsiedzku Gdańsk Shipyard Group Sp. z o.o. (GSG) liczy na dodatkowe korzyści dzięki współpracy z grupą kapitałową Remontowa Holding S.A. (RHSA). Rozpoczęta w 2013 roku kooperacja nabrała tempa… czytaj dalej »

Bądźmy w kontakcie. Zapisz się na newsletter
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację jego polityki prywatności.
© 2015 Stocznia Gdańsk S.A.
made by eximius.pl