Energia wiatrowa

Energia wiatrowa

GSG Towers jest firmą odpowiedzialną za sprzedaż fundamentów wież wiatrowych wyprodukowanych przez Stocznię Gdańsk. GSG Towers jest członkiem kluczowych organizacji takich jak Polskie Stowarzyszenie Energii Wiatrowej czy Polska Izba Energii Odnawialnej.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Wydział konstrukcji stalowych jest jednym z najstarszych wydziałów Stoczni Gdańsk, który wcześniej był zaangażowany w renowacje sprzętu i infrastruktury metalurgicznej  dla potrzeb wewnętrznych, teraz zajmuje się produkcją struktur stalowych dla klientów zewnętrznych.

Budowa statków

Budowa statków

W swojej ponad sześćdziesięcioletniej historii Stocznia zbudowała ponad 1000 statków morskich dla armatorów z całego świata. Zaufanie i wiarygodność to podstawowe kryteria, jakimi kieruje się właściciel Stoczni Gdańsk. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości produkty i rozwiązania, które pomagają im w realizacji planów biznesowych.


Aktualności

17 Wrzesień 2013

Kamil Bednarek w Stoczni

Zapraszamy do obejrzenia teledysku do filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Kamil Bednarek wykonuje dobrze znany utwór pt. Dni, których jeszcze nie znamy. Zdjęcia do klipu kręcone były między innymi na… czytaj dalej »
6 Wrzesień 2013

Kolejne wieże dla Vestas Wind System opuszczają teren zakładu

4 stumetrowe wieże wiatrowe w sobotę, 7 września 2013 r. wypłynęły ze stoczni. To kolejny transport dla Vestas Wind System, odbiorcy z Danii. Załadunek ich trwał dwa dni. Każdy maszt… czytaj dalej »
28 Sierpień 2013

Stocznia "od kuchni"

Cyklu „Akademia Stoczni w Gdańsku” został zainaugurowany w lipcu. Odbył się wtedy wykład prof. dr hab. inż. Bolesława Mazurkiewicza dotyczący historii przemysłu stoczniowego w Gdańsku. Projekt organizowany jest przez Instytut… czytaj dalej »
24 Lipiec 2013

Akademia Stoczni w Gdańsku

Dotąd mieszkańcy i turyści brali udział w spacerach w ramach projektu "Metropolitanka". Z końcem lipca rozpocznie się kolejny projekt związany ze Stocznią.  Cykl otwartych wykładów i spacerów dotyczących przeszłości zakładu… czytaj dalej »
10 Lipiec 2013

Oświadczenie Zarządu Gdańsk Shipyard Group

W związku z komunikatem Agencji Rozwoju Przemysłu w sprawie Stoczni Gdańsk z dnia 9 lipca 2013 r. Zarząd Gdańsk Shipyard Group, większościowego akcjonariusza SG SA, oświadcza: 1. Mimo wielokrotnie deklarowanej… czytaj dalej »
28 Maj 2013

Stocznia oczami kobiet

Praca w stoczni kojarzy się z męskimi zawodami, jak spawacz, czy monter. Nic bardziej mylnego. Na hali pracują także kobiety w roli suwnicowych, kiedyś izolatorek czy spawaczek. Projekt „Metropolitanka„ wystartował… czytaj dalej »

Bądźmy w kontakcie. Zapisz się na newsletter
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację jego polityki prywatności.
© 2014 Stocznia Gdańsk S.A.
made by eximius.pl