pl
en
Wieże
wiatrowe
Automatyczna
prefabrykacja
Konstrukcje
wielkogabarytowe
Zobacz więcej

Aktualności

2016-04-25
Podsumowanie okresowych ocen pracowniczych

W marcu, zgodnie z zapowiedzią Zarządu, zakończona została procedura wdrożenia pierwszych ocen okresowych wśród pracowników Spółek GSG.

2016-04-20
Grupa Stoczni Gdańsk uczy i zatrudnia

W ramach dwumiesięcznego projektu przygotowującego do wykonywania zawodu operatora urządzeń spawalniczych na linii produkcyjnej wież elektrowni wiatrowej uczestniczy 7 kobiet.

2016-04-08
Szczególni goście na Wyspie Ostrów

W środę 6 kwietnia w Stoczni Gdańsk odbyło się spotkanie przedstawicieli zarządów spółek Grupy Stoczni Gdańsk (GSG) z Pawłem Brzezickim, wiceministrem Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. 

2016-03-23
Stocznia Gdańsk S.A. i GSG Towers Sp. z o.o. pracodawcami przyjaznymi gdańskiej szkole zawodowej

Spółki należące do Gdańsk Shipyard Group zostały uhonorowane nominacją do tytułu „Pracodawca Przyjazny Gdańskiej Szkole Zawodowej”. 

2016-03-21
Nagrody BHP za IV kwartał 2015 roku rozdane

Uroczyste przekazanie wyróżnień dla pracowników za wybitne dokonania w dziedzinie BHP stało się już tradycją w naszym zakładzie. 

2015-12-04
GSG Towers przyjęte do Forum Okrętowego

GSG Towers została przyjęta do Związku Pracodawców FORUM OKRĘTOWE, jedynej w kraju organizacji pracodawców związanych z szeroko rozumianym przemysłem stoczniowym w Polsce.

2015-12-03
Nasze wieże na największej farmie wiatrowej w Polsce

Trzydzieści 90 metrowych wież wyprodukowanych na terenie Stoczni trafiło do Farmy Wiatrowej Lotnisko uruchomionej przez Polską Grupę Energetyczną.

2015-11-17
Bezcenne pomysły nagrodzone

Rozstrzygnięto pierwszą edycję Programu Pomysłów Pracowniczych.  Zwycięzcami tego trudnego konkursu zostali dwaj kowale Dawid Rynkowski i Adam Marchewka. Zdobyli główne nagrody w konkursie – laptopy.

2015-11-04
Szkolimy nowych pracowników

Rozkręca się działalność GSG Akademii Rozwoju. Już dzisiaj szkolimy kilkudziesięciu pracowników, a w najbliższych miesiącach ta liczba znacznie wzrośnie.

2015-10-27
Nagrody BHP - edycja druga 2015

Zarządy GSG Towers i Stoczni Gdańsk przyznały nagrody osobom i zespołom, które szczególnie wyróżniły się  we wdrażaniu zasad BHP w drugim kwartale 2015 r.

2015-10-26
System Oceny Pracy - porządkujemy strukturę stanowisk

Dzięki Systemowi Oceny Pracy każdy będzie wiedział czego oczekuje od niego firma i jak wycenia jego pracę. Pracownik będzie też wiedział co robić, by poprawić kwalifikacje, jak rozwijać sie razem z firmą i mieć szanse na awans.

2015-06-26
Bohaterowie zmęczeni, ale szczęśliwi

Nasi w Maratonie kolarskim na 33 km

2015-06-02
Nowe otwarcie

Stocznia Gdańsk pozbyła się długów i inwestuje w przyszłość 

2015-05-13
Pierwsze nagrody za BHP rozdane

Po raz pierwszy rozdano nagrody za staranne przestrzeganie przepisów BHP. Był puchar, pieniądze i wyróżnienia.

2015-05-05
Jest praca w Grupie Stoczni Gdańsk

Gdańsk Shipyard Group chce do końca tego roku zatrudnić dodatkowo 100 osób. Szczególnie poszukiwani specjaliści mogą liczyć na dobre stawki godzinowe, możliwość wyboru formy zatrudnienia i intensywny program wspierający podwyższanie kwalifikacji.

2015-03-25
Szefowie i Związkowcy o przyszłości GSG

Przedstawiciele Związków Zawodowych i Zarządów spółek z grupy GSG wspólnie zastanawiali się co zrobić, by w perspektywie najbliższych 2-3 lat przedsiębiorstwa z Grupy stały się najlepszym pracodawcą na Pomorzu. Główne wnioski są wspólne: potrzeba stabilnej...

2015-02-20
Nowa inwestycja pozwoli na podwojenie produkcji wież

W Stoczni Gdańsk uruchomiono jedną z największych w Polsce maszyn do zwijania blachy grubej. To początek nowego ciągu technologicznego, który pozwoli zwiększyć dwukrotnie obecną wydajność produkcji wież do elektrowni wiatrowych. To również pierwsza duża inwestycja w na terenie Stoczni...

Potencjał produkcyjny
Obok wysoko wykwalifikowanej kadry, największym atutem Gdańsk Shipyard Group są unikatowe w skali kraju i regionu aktywa produkcyjne. To nie tylko największa hala przemysłową w Europie, ale także zautomatyzowane ciągi produkcyjne pozwalające spawać z wyjątkową precyzją i efektywnością. To także specjalistyczne urządzenia do obróbki blachy umożliwiające wykonanie każdego projektu konstrukcji stalowej. Nowoczesna linia konserwatorsko – malarska pozwala na oczyszczenie, zabezpieczenie antykorozyjne i malowanie konstrukcji o wadze do 300 ton. Nowobudowana linia produkcyjna wież wiatrowych pozwoli w roku 2016 osiągnąć nam status jednej z największych wytwórni takich wież na świecie.
Akademia Rozwoju
Stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników wszystkich spółek GSG to zadanie nowej organizacji: GSG Akademia Rozwoju. Została ona utworzona w 2015 roku i będzie kontynuować tradycje Grupy Szkoleniowej Stoczni Gdańsk, wieloletniego lidera w kształceniu spawaczy różnych specjalności na terenie Pomorza, a przede wszystkim wyznaczać nowe trendy w rozwoju sektora konstrukcyjno-stoczniowego. Misją Spółki jest promocja zatrudnienia w branży przemysłowej oraz szerzenie idei rozwoju indywidualnego na tego typu stanowiskach.
Innowacje
Innowacyjność to kluczowy atut w budowaniu przewagi konkurencyjnej całej Grupy Stoczni Gdańsk. Firma wdraża konsekwentnie politykę wspierania innowacyjności i tworzy klimat sprzyjający innowacyjnej działalności pracowników, partnerów firmy i ośrodków naukowych współpracujących z GSG.
Polityka jakości
Działalność naszą ciągle doskonalimy realizując postawione cele strategiczne: wykorzystanie najnowocześniejszych technik i technologii w produkcji, stały wzrost poziomu zadowolenia naszych Klientów poprzez spełnienie ich wymagań, doskonalenie zasad i metod zarządzania ochroną środowiska i bezpieczeństwem pracowników, ciągłe doskonalenie i skuteczny nadzór nad procesami spawania materiałów metalowych, dbanie o pracowników, zapobiegając wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym.


     
 
Wieże wiatrowe onshore i offshore, kominy, zbiorniki, kotły i inne produkty cylindryczne
Jakub Wnuczyński – Dyrektor Handlowy

tel.: +48 58 769 16 35
fax: +48 58 769 23 23
j.wnuczynski@gdanskshipyard.pl

Konstrukcje stalowe onshore i offshore, produkcja okrętowa i zautomatyzowana prefabrykacja
Przemek Kaszubowski – Dyrektor Handlowy

tel.: +48 58 769 16 97
fax: +48 58 769 27 03
p.kaszubowski@gdanskshipyard.pl


Biuro Rekrutacji

Marcin Górski - Specjalista ds. Rekrutacji
tel.:+48 58 769 21 22
kom.:+48 508 008 536
m.gorski@gdanskshipyard.pl

 

Szkolenia

Tomasz Steinborn - Kierownik Szkolenia Zawodowego
tel.:+48 58 769 21 57
kom.:+48 515 054 169
t.steinborn@gdanskshipyard.pl 

Zaopatrzenie i logistyka

Michał Salewski - Manager
tel.:+48 58 769 21 57
m.salewski@gdanskshipyard.pl


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację jego polityki prywatności.