pl
en
Aktualności

2015-12-04

GSG Towers przyjęte do Forum Okrętowego

Głosowanie w sprawie przyjęcia GSG Towers do Forum Okrętowego odbyło się w czasie spotkania Rady Forum w Szczecinie 4 grudnia 2015. To już druga spółka z naszej grupy, która została przyjęta do tej prestiżowej organizacji. 

Związek Pracodawców FORUM OKRĘTOWE liczy obecnie 60 członków, jest stowarzyszeniem funkcjonującym na podstawie ustawy o organizacjach zawodowych. Powstał w 1993 roku jako wynik dążeń środowiska przemysłu okrętowego do stworzenia formy organizacyjnej kontaktów stoczni i wytwórców wyposażenia, a także innych instytucji związanych z przemysłem. Inicjatorem powstania Związku Pracodawców FORUM OKRĘTOWEGO był nestor polskiego przemysłu okrętowego prof. Jerzy Wojciech Doerffer – pierwszy Prezes stowarzyszenia.


Celem statutowym FORUM OKRĘTOWEGO jest wpływanie na tworzenie pomyślnych warunków rozwoju polskiego przemysłu okrętowego, organizowanie różnych form współpracy pomiędzy członkami, a także ochrona ich interesów i reprezentowanie zarówno w kraju jak i zagranicą.

Firmy zrzeszone w Związku Pracodawców FORUM OKRĘTOWE zawsze reprezentują wysoki poziom zawodowy i łącznie posiadają ogromny potencjał intelektualny. Członkami FORUM OKRĘTOWEGO są stocznie produkcyjne i remontowe, dostawcy usług, kooperanci i producenci wyposażenia okrętowego, a także inne firmy i instytucje aktywne w branży przemysłu stoczniowego. Można wśród nich wyróżnić wyższe uczelnie, ośrodki badawczo rozwojowe, firmy projektowe, towarzystwa klasyfikacyjne, banki i kancelarie prawne.Galeria zdjęć

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację jego polityki prywatności.