pl
en
Aktualności

2016-05-17

Klasa pod patronatem Grupy Stoczni Gdańsk

Zdobądź pewny zawód w branży inżynierii morskiej. Przyjdź na jedno ze spotkań informacyjnych i zapisz się do klasy o profilu Monter Kadłubów Okrętowych.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2016/2017 w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 1 w Gdańsku uczniowie będą mieli szansę przystąpić do nauki w zawodzie Monter Kadłubów Okrętowych – którego program został przygotowany i będzie realizowany przy udziale spółek Grupy Stoczni Gdańsk.

Dzięki współpracy szkoły zawodowej i przedsiębiorstwa uczniowie zdobędą możliwość praktycznej nauki zawodu, który poszukiwany jest na rynku pracy w kraju i zagranicą. Grupa Stoczni Gdańsk udostępni uczniom przestrzeń do nauki umiejętności spawalniczych. Zajęcia praktyczne będą się odbywać na terenie jednej z największych hal produkcyjnych w Europie – Hali K1, przy użyciu nowoczesnego sprzętu, pod okiem doświadczonych mistrzów spawalnictwa. Dla najzdolniejszych uczniów Grupa Stoczni Gdańsk przygotowała stypendia pieniężne oraz możliwość uzyskania, uznanych w branży stoczniowej, certyfikatów zawodowych DNV•GL.

Spotkania informacyjne odbędą się 30 maja 2016 r. o godzinie 10.00 oraz 31 maja 2016r. o godzinie 17.00 na terenie zakładu produkcyjnego Grupy Stoczni Gdańsk. Zgłoszenia prosimy adresować drogą elektroniczną na adres a.szreder@ckziu1.gda.pl.


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację jego polityki prywatności.