pl
en
Aktualności

2016-05-16

Moja mama, mój tata pracują bezpiecznie

Z okazji obchodów Światowego Dnia BHP Zarząd spółek Grupy Stoczni Gdańsk wraz z Komisją Socjalną przygotował konkurs plastyczny, w którym udział wzięły dzieci pracowników GSG. W ubiegłym tygodniu poznaliśmy laureatów konkursu. Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy zabawy.

Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ do oceny napłynęły aż 24 prace. Wszystkie z nich estetycznie wykonane i przygotowane z wyjątkową starannością. Spośród nich trzeba było jednak wybrać te szczególnie kreatywne i  najbardziej zgodne z tematyką konkursu.  Dzieci oceniano w dwóch kategoriach wiekowych 4-7 i 8-12 lat. Po długich naradach wyłoniono zwycięzców.

Kategoria  wiekowa  4-7 lat:

1. Sara  Kierzkowska - lat 7

2. Michał Kunowski  - lat 7

3. Dawid Wiśniewski - lat 5

Kategoria  wiekowa  8-12 lat:

1. Wiktoria Kunowska - lat 11

2. Szymon Biskup - lat 8

3. Patrycja Jachimowska - lat 10 

Mając na uwadze wyjątkowość zgłoszonych prac oraz szczególne zaangażowanie dzieci w ich przygotowanie, organizatorzy konkursu postanowili uhonorować każdego uczestnika dyplomem oraz nagrodami rzeczowymi, które odebrali w ich imieniu rodzice.  Wszystkie  prace dostępne są do obejrzenia w gablotach znajdujących się na 5 piętrze budynku 53.

ZWYCIĘSKIE PRACE

Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy obchodzony jest corocznie 28 kwietnia. Poprzez różnorodne akcje społeczne zwracamy uwagę na konieczność systematycznej poprawy warunków bezpieczeństwa osób pracujących i ochrony zdrowia w pracy oraz kluczową rolę edukacji najmłodszych w tym zakresie. Tego dnia upamiętamy także ofiary wypadków przy pracy.Korzystanie z serwisu oznacza akceptację jego polityki prywatności.