pl
en
Zespół zarządzający
photo

Ludmiła Buimister

Prezes Zarządu Stocznia Gdańsk S.A. i GSG Towers sp. z o.o.

Z Grupą Stoczni Gdańsk związana od ponad trzech lat. Dotychczas pełniła funkcje Wiceprzewodniczącej Rady Nadzorczej GSG Towers oraz Przewodniczącej Rady Nadzorczej Stoczni Gdańsk. Wcześniej pracowała dla jednej z największych Spółek Przemysłowych na Ukrainie - Industrial Union of Donbass, piastowała funkcję doradcy Prezesa Zarządu oraz Członka Rady Nadzorczej Huty ISD Dunaferr na Węgrzech oraz Huty Częstochowa w Polsce. Z przemysłem ciężkim związana jest od 2006r.

Absolwentka Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGIMO) ze specjalizacją w Międzynarodowym Prawie Morskim oraz Finansów w London Business School.

photo

Przemysław Sztandera

Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych GSG Towers Sp. z o.o. 

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończył staż podyplomowy w zakresie Finansów i Rachunkowości na University of Stirling oraz programy AMP na Carleton University oraz IESE Business School. W latach 2000-2004 pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Ryzyka Kredytowego w banku BNP Paribas. Od 2004 roku związany był z bankiem DNB Nord Polska, gdzie pracował jako Dyrektor Departamentu Ryzyka, Analiz i Administracji Kredytów, a w latach 2006-2008 jako Dyrektor Banku. Do roku 2013 Członek Zarządu Banku oraz Członek Rad Nadzorczych spółek DNB Nord Leasing Sp. z o.o., Monetia Sp. z o.o. oraz DNB Financial Services Sp. z o.o.

W latach 2014-2016 pełnił funkcję Członka Zarządu ds. Finansowych i Ryzyka oraz Wiceprzewodniczącego Komitetów Inwestycyjnych Polskiego Funduszu Rozwoju S.A.. W latach 2015-2016 Członek Rady Nadzorczej EdF Gaz Toruń Sp. z o.o.

Prywatnie interesuje się majsterkowaniem. Czas wolny spędza także chętnie na korcie tenisowym oraz stoku narciarskim. Latem możemy spotkać go w kajaku lub wpatrującego się w spławik w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację jego polityki prywatności.