pl
en
Kierownik Szkolenia Zawodowego
Tomasz Steinborn
t.steinborn@gsgakademia.pl
tel. (58) 769-21-57 lub 515-054-169
ff

KONTAKT:

Tomasz Steinborn

Kierownik Szkolenia Zawodowego

GSG Akademia Rozwoju

tel. +48 58 769 21 57

fax. +48 58 769 21 57

kom. +48 515 054 169


 

Stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników wszystkich spółek GSG to zadanie nowej organizacji: GSG Akademia Rozwoju.

Została ona utworzona w 2015 roku i będzie kontynuować tradycje Grupy Szkoleniowej Stoczni Gdańsk, wieloletniego lidera w kształceniu spawaczy różnych specjalności na terenie Pomorza, a przede wszystkim wyznaczać nowe trendy w rozwoju sektora konstrukcyjno-stoczniowego.

Misją Spółki jest promocja zatrudnienia w branży przemysłowej oraz szerzenie idei rozwoju indywidualnego na tego typu stanowiskach. Uczestnicy kursów Akademii mają otwartą drogę do pracy w spółkach produkcyjnych GSG. Akademia stawia sobie za cel popularyzację nauki przez całe życie. Wspiera kariery pracowników poprzez zapewnienie wysokiej jakości kształcenia, dostosowanego do potrzeb, zarówno zainteresowanych, jak i dynamicznie zmieniającego się rynku.

Nowością w działaniach Akademii jest wskazywanie na perspektywy i możliwości kariery w sektorze konstrukcji stalowych dla kobiet a także aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych. Akademia Rozwoju wspiera również inne inicjatywy związane ze szkolnictwem zawodowym, dzięki temu buduje bazę kontaktów i przyszłych pracowników.

 

GSG Akademia Rozwoju jest zlokalizowana bezpośrednio przy głównej hali produkcyjnej, dzięki czemu wyróżnia się szybkim dostępem do bogatego wyposażenia i profesjonalną kadrą. Kierownikiem Akademii jest Tomasz Steinborn, związany ze Stocznią od niemal 30 lat.


Informacje organizacyjne

GSG Akademia Rozwoju jest czynna w godz. 6-22 (pn-pt)

Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania godzin szkoleń. Przy szkoleniach grupowych, również istnieje możliwość szkoleń weekendowych. Warunkiem przyjęcia na szkolenie jest ukończenie 18-tego roku życia. Każdy uczestnik kursu otrzyma zaświadczenie o jego zakończeniu.

Akademia Rozwoju świadczy także usługi szkoleniowe dla innych firm i osób fizycznych. Poniżej znajduje się plik z ofertą szkoleniową.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację jego polityki prywatności.