Rekrutacja
Karolina Sanek
k.sanek@gdanskshipyard.pl
Praca

ELEKTROMONTER II

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ELEKTROMONTER  II

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletuje i przygotowuje narzędzia i materiały do montażu
  • Wykonuje prosty montaż elektryczny i mechaniczny
  • Wykonuje pomiary i podłączenia elektryczne i mechaniczne

WYMAGANIA:

  • Ukończona zasadnicza szkoła zawodowa o kierunku elektrycznym
  • 3 lata praktyki przy montażu elektrycznym i mechanicznym
  • Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 KV w zakresie eksploatacji
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Podstawowa znajomość technologii montażu (przygotowanie do montażu, wymiary i kolejność wykonywania prac monterskich).
  • Podstawowa znajomość dokumentacji normalizacyjnej (normy, standardy wykonania, instrukcje technologiczne).
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

OFERUJEMY:

  • różne formy zatrudnienia w tym umowa o pracę
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli i żłobków)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z poziomem kompetencji i umiejętności
  • pracę w zespole fachowców w branży wież wiatrowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w należącej do grupy GSG firmie – GSG Akademia Rozwoju
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce

  • Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „ELEKTROMONTER II”, na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl,
  • Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 16 40 lub 508 - 008 – 039
  • CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”
  • Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.