Praca

KIEROWNIK DS. ZAOPATRZENIA I LOGISTYKI

GSG Towers Sp. z o.o.  Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce. Zajmujemy się produkcją wież dla elektrowni wiatrowych ich wyposażeniem i sprzedażą.  Wykorzystujemy do produkcji najwydajniejszą w kraju linię produkcyjną do prefabrykacji elementów z grubej stali, nowoczesne technologie spawania, czyszczenia i konserwacji. Pracujemy na największej w środkowo – wschodniej Europie hali produkcyjnej  (K1)  z mocą produkcyjną 100 000 ton przerobu stali rocznie. Mamy ma na swoim koncie doświadczenie i współpracę z czołowymi światowymi producentami turbin wiatrowych i konstrukcji typu offshore.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:KIEROWNIK DS. ZAOPATRZENIA I LOGISTYKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie  w zakresie  zakupów strategicznych, polegające na poszukiwaniu i wyborze  optymalnych  kontrahentów pod względem jakości materiałów i usług, wiarygodności i   rzetelności  kontrahenta  oraz  warunków ekonomicznych współpracy z kontrahentami i w odniesieniu  do celów  budżetowania;

  • Wsparcie w zakresie budowania długofalowych relacji kluczowymi kontrahentami na bazie   umów  ramowych   bądź  umów  o charakterze   projektowym;

  • Wsparcie i nadzór w procesie  zakupu materiałów i usług  dla potrzeb  działalności operacyjnej prowadzonej  przez Zleceniodawcę, w tym  w prowadzeniu  akcji ofertowej w zakresie  zakupu  materiałów  i usług, prowadzeniu  negocjacji handlowych, opracowywaniu  oraz   doprowadzaniu  o zawarcia  umów w zakresie zakupów  materiałów zgodnie z przyjętymi  warunkami  technicznymi;

  • Doradztwo i nadzór  w zakresie  zapewnienia  ciągłości dostaw i terminowości  dostaw materiałów  i  usług oraz wycen  kosztu  materiałów i usług  na potrzeby  prowadzonych  przez Zleceniodawcę akcji ofertowych;

  • Wsparcie  w prowadzeniu  spraw reklamacji  dostaw  materiałów, urządzeń i  usług;

  • Nadzór  nad terminowym przygotowaniem  dokumentacji niezbędnej do realizacji zakupów materiałów;

  • Monitorowanie przygotowania  realizacji  dokumentacji materiałowej;

  • Analizowanie  stanu  i struktury  zapasów materiałów, opracowywanie wniosków  w sprawie  zagospodarowania  zapasów  nieprawidłowych;

  • Prowadzenie  całokształtu  zagadnień (handlowych, logistycznych) związanych z gospodarka oraz  zagospodarowaniem materiałów zbędnych i odpadów w tym gospodarowanie  złomem;

  • Kontrola zgodności zużycia materiałów z dokumentacja i normami materiałowymi oraz  obowiązującymi  harmonogramami;

  • Analiza  cen ewidencyjnych i  ich  urealnianie  w indeksie  materiałowym;

  • Otwieranie zleceń na wykonanie  za  dostawców  napraw  materiałów, mechanizmów  i urządzeń;

  • Nadzór  nad prowadzeniem  i aktualizowaniem bazy danych o partnerach handlowych;

  • Nadzór nad opracowywaniem  i wydawaniem  zestawień asortymentowo-kosztowych, dotyczących zakupów materiałowych - informacja   o wydaniu  budżetu;

  • Rejestracja, opracowanie  i wycena   dokumentacji materiałowej powstającej we wszystkich komórkach organizacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem zgodności z budżetem (wysokość limitu przyznanych środków finansowych);

  • Analiza  kształtowania  się kosztów materiałowych;

  • Opracowanie  treści i aktualizacja  procedur oraz instrukcji systemu zarządzania, dotyczących obszaru działania poległych komórek  organizacyjnych;

  • Organizowanie, planowanie, zarządzanie oraz koordynowanie w obszarze materiałowej obsługi zakładu i gospodarki magazynowo surowcowej, w tym:

    - planowanie w zakresie gospodarki magazynowej;

    - prawidłowa organizacja przyjęć materiałów;

    - prowadzenie bieżącej ewidencji magazynowej i okresowej inwentaryzacji;

    - realizacja kompletacji dostaw materiałów;

    - zapewnienie właściwego przechowywania materiałów.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,

  • min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego,

  • szeroka znajomość rynku zakupów,

  • umiejętności interpersonalne,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli i żłobków)

  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „KIEROWNIK DS. ZAOPATRZENIA I LOGISTYKI”, na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl,

Więcej informacji udzielamy również pod nr tel: 58 769 16 40 lub 508-008-039

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Gdańsku dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.