Rekrutacja
Karolina Sanek
k.sanek@gdanskshipyard.pl
Praca

KONTROLER JAKOŚCI BADAŃ NIENISZCZĄCYCH UT2

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KONTROLER JAKOSCI BADAŃ NIENISZCZĄCYCH UT2

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie badań nieniszczących zgodnie z specyfikacją techniczną
  • sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych badań
  • oznaczanie wad – wskazując miejsca napraw (położenie, głębokość, itp.)
  • rekomendowanie rozwiązań w celu unikania powtarzających się wad
  • zatrzymywanie wadliwej partii – przedmiotu kontroli, przed użyciem w dalszym procesie produkcyjnym lub dostawy do Klienta

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • uprawnienia z zakresu prowadzenia badań nieniszczących: UT2
  • umiejętność w zakresie interpretacji wyników badań dla odpowiedniej metody NDT
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli i żłobków)
  • możliwość rozwoju i zwiększania kompetencji dzięki pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: ,,KONTROLER JAKOŚCI BADAŃ NIENISZCZĄCYCH UT2”, na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl,

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.