Rekrutacja
Karolina Sanek
k.sanek@gdanskshipyard.pl
Praca

MISTRZ BEZPOŚREDNIEJ PRODUKCJI - MALARNIA

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprawowanie   bezpośredniego nadzoru  nad pracownikami, motywowanie  podwładnych pracowników  na zmianie
  • Szkolenie  pracowników produkcyjnych w zakresie technik i  metod  wykonywania pracy
  • Odpowiedzialność za zapoznanie pracowników ze specyfikacjami  technicznymi i jakościowymi  każdego klienta i egzekwowanie   ich stosowania
  • Kontrolowanie wykonywania zadań  podległego obszaru na zmianie  zgodnie   z planami  zmianowymi i planem produkcji
  • Kontrolowanie i zapewnienie  jakość produkcji  sekcji  zgodnie  ze specyfikacją i dokumentacją technologiczną
  • Organizowanie  i zapewnianie  płynności pracy   na zmianie
  • Organizowanie  zaopatrzenia  pracowników produkcyjnych  na zmianie – narzędzi, materiałów eksploatacyjnych urządzeń
  • Kontrolowanie dyscypliny pracy na zmianie
  • Rozdzielanie  pracy  pomiędzy wszystkich  pracowników w systemie dobowym (wszystkie zmiany)
  • Odpowiedzialność  za dobowe raportowanie wyników pracy sekcji – za wszystkie zmiany
  • Koordynowanie  współpracy  sekcji  ze wszystkimi  komórkami organizacyjnymi pracodawcy  oraz  podmiotami zewnętrznymi  w zakresie  badań i odbiorów sekcji
  • Współpraca  z serwisantami, zapewniając gotowość  techniczną  urządzeń produkcyjnych sekcji
  • Koordynowanie  planowania   i przeprowadzania  remontów  i przeglądów  swojej  sekcji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  • Kilkuletnie doświadczenie w branży malarskiej
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku mistrza
  • Znajomość  zasad funkcjonowania bezpośredniej produkcji  w obszarze  produkcji wież wiatrowych i konstrukcji stalowych
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętności interpersonalne

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w ciekawym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „MISTRZ BEZPOŚREDNIEJ PRODUKCJI - MALARNIA”,  na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl, CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.