Rekrutacja
Karolina Sanek
k.sanek@gdanskshipyard.pl
Praca

MŁODSZY PLANISTA

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dostarczanie danych do ramowych i szczegółowych harmonogramów z realizacji zleceń
  • opracowywanie operatywnych harmonogramów budowy
  • dostarczanie danych do miesięcznych planów produkcyjnych
  • sporządzanie raportów absencyjnych
  • monitorowanie pracochłonności i zaawansowania na projekcie
    • staranne  i należyte wykonywanie   obowiązków  oraz  innych poleceń  przełożonego   związanych z posiadanymi   kompetencjami  i umiejętnościami

         WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub min. średnie, 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w obrębie słownictwa technicznego

         OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli i żłobków)
  • możliwość rozwoju i zwiększania kompetencji dzięki pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „MŁODSZY PLANISTA”, na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl,

Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 16 40 lub 508 008 039

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.