Praca

MŁODSZY SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH

GSG Towers Sp. z o.o.
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce. Zajmujemy się produkcją wież dla elektrowni wiatrowych ich wyposażeniem i sprzedażą.  Wykorzystujemy do produkcji najwydajniejszą w kraju linię produkcyjną do prefabrykacji elementów z grubej stali, nowoczesne technologie spawania, czyszczenia i konserwacji. Pracujemy na największej w środkowo – wschodniej Europie hali produkcyjnej  (K1)  z mocą produkcyjną 100 000 ton przerobu stali rocznie. Mamy ma na swoim koncie doświadczenie i współpracę z czołowymi światowymi producentami turbin wiatrowych i konstrukcji typu offshore.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji związanej z realizacją i rozliczaniem projektów unijnych, zgodnie z wymogami poszczególnych programów;

  • Terminowe przygotowywanie wniosków o płatność, sprawozdań końcowych, harmonogramów płatności oraz monitoring przepływów na rachunku projektu;

  • Przygotowywanie i opisywanie dokumentacji finansowej do realizowanych projektów EU;

  • Prowadzenie oraz archiwizacja wymaganej ewidencji dla projektów EU;

  • Raportowanie wyników projektu;

  • Kontakt z Instytucją Finansującą na wszystkich etapach realizacji projektu;

  • Uczestniczenie składanie wyjaśnień podczas kontroli Instytucji Finansującej

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z realizacją i rozliczaniem projektów współfinansowanych z funduszy UE;
  • Znajomość programów operacyjnych UE;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość MS Office – w szczególności Excel;
  • Samodzielność, dokładność oraz umiejętność poszukiwania rozwiązań;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność pozyskiwania i przekazywania informacji, umiejętność pracy w zespole);
  • Bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Dużą samodzielność na stanowisku;
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju.

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „Młodszy Specjalista ds.pozyskiwania funduszy unijnych”,

na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl,

Więcej informacji udzielamy również pod nr tel: 58 769 16 40 lub 508 - 008 - 039

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Gdańsku dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.