Rekrutacja
Karolina Sanek
k.sanek@gdanskshipyard.pl
Praca

SUWNICOWY I

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

SUWNICOWY I

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa suwnic sterowanych z kabiny – suwnice hakowe i chwytnikowe /magnesowe/.
  • Załadunek i rozładunek towarów i materiałów przy użyciu suwnicy.
  • Podnoszenie, przenoszenie i pozycjonowanie ładunku przy użyciu suwnicy.
  • Zapewnienie bieżącej kontroli nad powierzonymi maszynami i urządzeniami transportu bliskiego wraz z ich wyposażeniem.
  • Prawidłowa realizacja zadań wynikająca z planów produkcyjnych - zgodnie
    z Dokumentacją Techniczno-Ruchową suwnicy.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie: minimum 1 rok przy obsłudze suwnic sterownych z kabiny.
  • Zaświadczenie Kwalifikacyjne Urzędu Dozoru Technicznego do obsługi Urządzeń Transportu Bliskiego kategorii IS /suwnice chwytnikowe/.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
    • Różne formy zatrudnienia.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w należącej do grupy GSG firmie – GSG Akademia Rozwoju.
    • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się Grup przemysłowych w Polsce.

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „SUWNICOWY” na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl,

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG SERVICE Sp. Z O.O..
 z siedzibą w Gdańsku dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia
29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.