Rekrutacja
Karolina Sanek
k.sanek@gdanskshipyard.pl
Praca

TECHNOLOG DS. WYCEN I KALKULACJI POWŁOK ANTYKOROZYJNYCH

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kalkulowanie i wycenianie kosztów wykonania powłok antykorozyjnych konstrukcji stalowych, wież wiatrowych i konstrukcji kadłubowych.
  • Określanie zakresu i kolejności czynności technologicznych niezbędnych do realizacji prac.
  • Określanie zakresu i kosztów niezbędnego oprzyrządowania i usług kooperacji.
  • Dzielenie konstrukcji na poszczególne etapy produkcji i kalkulacja ich pracochłonności.
  • Harmonogramowanie wykonania kalkulowanych prac.
  • Rozwijanie i opracowywanie normatywów technologicznych.
  • Bieżąca kontrola wykonywanych prac w zakresie kosztów wykonania, wprowadzanie niezbędnych korekt.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
    • Kilkuletnie doświadczenie związane z kalkulacją kosztów wykonania konstrukcji stalowych.
    • Znajomość metod i technik produkcji.
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
    • Znajomość norm odbiorowych, PN-EN 1090, Norsok.

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w ciekawym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „TECHNOLOG DS. WYCEN I KALKULACJI POWŁOK ANTYKOROZYJNYCH”,  na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl,

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.