Rekrutacja
Karolina Sanek
k.sanek@gdanskshipyard.pl
Praca

TRASER

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

TRASER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie i wydawanie kart wykroju i szkiców obróbkowych profili.
  • Generowanie i wydawanie plików do palenia
  • Prowadzenie ewidencji kart wykroju i plików do palenia.
  • Prowadzenie ewidencji odpadów.
  • Dbanie   w ramach  obowiazujących zasad i przepisów, aby  koszty  wytwarzania  wynikajace z opracowanej dokumentacji  technologiczno- materialowej  były jak najniższe.
  • Bieżąca współpraca z technologiem i warsztatem w zakrsie  wprowadzania  zmian, poprawek oraz poprawy błędów wykrytych w rysunku.
  • Śledzenie  procesów  technologicznych na warsztacie  i  proponowanie ich udoskonaleń.
    • Ustalanie    najbardziej  ekonomicznych  procesów technologicznych  i  norm  materiałowych  dla dla  istniejacych  warunkow  techniczno – organizacyjnych w zakaldzie pracy.

 WYMAGANIA:

  • Znajomość zagadnień i procesów technologicznych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność obsługi programu Aster (lub podobnego) i pakietu MS Office.
  • Doświadczenie min 3 letnie na podobnym stanowisku.
  • Rzetelność, terminowość, dobra organizacja pracy.

 OFERUJEMY:

  • Pracę z zagranicznymi kontrahentami.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach m.in. z branż energetyki odnawialnej i oil&gas.
  • Możliwość rozwoju i zwiększania kompetencji dzięki pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „TRASER”, na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl,

Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 16 40 lub 508 008 039

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.